Portál sociálních služeb
Město Český Brod

Aktuality

NABÍDKA ODVOZU NA OČKOVÁNÍ

NABÍDKA ODVOZU NA OČKOVÁNÍ

Je vám více než 65 let nebo patříte mezi chronicky nemocné nebo jste držitelem průkazu ZTP anebo ZTP/P bez ohledu na věk a nevíte, jak se dopravit na očkování proti Covid-19? Využijte dotovanou Českobrodskou dopravu pro seniory!

Nabídka pro seniory

Nabídka pro seniory

Je vám více než 80 let a nevíte, jak se dopravit na očkování proti Covid-19? Využijte dotovanou Českobrodskou dopravu pro seniory! Podmínkou je bydliště v Českém Brodě, v Liblicích, ve Štolmíři nebo v Zahradách. 

Přehled sociálních a návazných služeb

Přehled sociálních a návazných služeb

V únorovém čísle Českobrodského zpravodaje vyjde přehled sociálních a návazných služeb v Českém Brodě a okolí. (Měsíčník bude distribuován do schránek domácností od 12. 2. 2021.) Přehled obsahuje pouze základní informace o těchto službách, ale určitě Vám nebo Vašim blízkým může být i tak dobrým pomocníkem! Ke stažení zde.  Finale_prehled_socsluzeb.pdfUvedené údaje jsou platné k 31. 1 2021.

10.02.2021 Aktuality

Spuštěn nový webový portál sociálních služeb

V roce 2019 byl v rámci projektu Komunitní plánování sociálních služeb na území ORP Český Brod, reg. číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006587 vytvořen webový portál sociálních služeb. Tento portál obsahuje přehledné informace o sociálních službách pro seniory, osoby se zdravotním postižením, rodiny, děti a mládež a osoby ohrožené sociálním vyloučením. Také je zde možné nalézt informace o jednotlivých sociálních dávkách, dávkách sociálního pojištění, dávkách státní sociální podpory a dávkách hmotné nouze. Další informace se týkají působnosti odboru sociálních věcí a školství, na portále jsou zveřejněny informace o komunitním plánování, sociálním poradenství, sociálně-právní ochraně dětí a další agendě odboru, Českobrodské dopravě pro seniory a Virtuální univerzitě třetího věku.  

Rozcestník:

Senioři
Osoby se zdravotním postižením
Osoby s duševním onemocněním
Rodina, děti a mládež
Osoby v krizi
Osoby ohrožené sociálním vyloučením
Virtuální univerzita třetího věku
Českobrodská doprava pro seniory
Sociálně-právní ochrana dětí
Program podpory aktivit v sociální oblasti

20.12.2019 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2021 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist