Aktuality

Poptávkové řízení

Poptávkové řízení

Technické služby Český Brod vyhlašují poptávkové řízení na údržbu multifunkční zelené plochy bývalého koupaliště v roce 2023. Více informací ZDE.

24.05.2023 Všechny aktuality

Přerušení dodávky vody

Přerušení dodávky vody

Ve středu 14. června bude od 8:00 do 19:00 hodin přerušena dodávka pitné vody v ulici Jiřího Wolkera, Ke Spravedlnosti, Palackého, Svatopluka Čecha, Trstenická, Za Nemocnicí a Zárubova. Bližší informace ZDE.

24.05.2023 Všechny aktuality

Čištění průtahových ulic

Čištění průtahových ulic

Ve dnech 24. a 25. 5. 2023 proběhne čištění průtahových ulic v majetku Středočeského kraje a správě KSÚS. Jedná se o ulici Palackého, Žižkova, Žitomířská, Tuchorazská, části ulic Jungmannova a Havlíčkova a ulice Prokopa Velikého, Jana Kouly, Zborovská, Klučovská, Za Drahou, Bylanská, Lstibořská a Přistoupimská. Žádáme vás, abyste dodržovali krátkodobý zákaz parkování v uvedených ulicích tak, aby bylo možné dobře vyčistit i parkovací místa. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. 

23.05.2023 Všechny aktuality

Nový chodník od Kouřimské brány k jihovýchodní baště

Nový chodník od Kouřimské brány k jihovýchodní baště

Dokončili jsme nový chodník podél městských hradeb v úseku od Kouřimské brány ke stávajícímu chodníku navazujícímu na Šafaříkovu ulici. V rámci této stavby, která začala už v loňském roce, byly staré betonové obruby (ve skutečnosti šlo o chráničky na kabely) nahrazeny novými žulovými obrubníky, položena nová žulová dlažba a také zahradní obrubník směrem k zelenému pásu. Dále došlo ke snížení nájezdů na přechodech pro chodce a osazení vodících prvků. Celkové náklady akce, které zajišťovaly technické služby, činily 735 tis. Kč.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2023 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist